Jan Serce

serial obyczajowy Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Wt 1.02 16:55
TVP Kultura 2 logo
Janek odwiedza w szpitalu matkę. Niespodziewanie spotyka tam Mgiełkę poznaną na balu dla samotnych, której długo poszukiwał. Ma na imię Kalina, jest pielęgniarką i opiekuje się jego matką.

Osadzony w realiach lat 70. XX w. serial o sercowych perypetiach kanalarza z Woli. Jest to człowiek, który nie odnosi sukcesów, nie potrafi być przedsiębiorczy i bardzo przeżywa swoje kolejne niepowodzenia. Rola tytułowa została napisana specjalnie dla Kazimierza Kaczora. Atutem serialu jest m.in. muzyka Seweryna Krajewskiego.

Występują

Ostatnie odcinki

Jan Serce: Kalina (10-ost.)

Janek odwiedza w szpitalu matkę. Niespodziewanie spotyka tam Mgiełkę poznaną na balu dla samotnych, której długo poszukiwał. Ma na imię Kalina, jest pielęgniarką i opiekuje się jego matką.

Jan Serce: Pożar serca (9/10)

Podczas podróży Janek uświadamia sobie, że od lat jest zakochany w Małgosi. Podczas odwiedzin u matki dowiaduje się, że Julian przegrał wszystkie jej oszczędności. Dochodzi do awantury.

Jan Serce: Matylda (8/10)

Jan Serce otrzymuje mieszkanie. Pewnego dnia odwiedza go Piotr z Matyldą, dla której chce zostawić żonę, Małgosię, i dzieci.

Ładuję...