Trzeci oficer | odc. 7/13: Twarzą w twarz

serial sensacyjny Polska 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Perła nakłania Wiśniewskiego do zmiany zeznań. Z rąk Kaja ginie aktor Antoni Babinicz. Sprawa uprowadzenia baletnic zostaje umorzona, ale Ala i Sznajder dalej prowadzą dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny serial Macieja Dejczera poświęcony pracy grup specjalnych policji. "Trzeci oficer" nie stanowi bezpośredniej kontynuacji historii opowiedzianej w poprzedniej serii, ale w poszczególnych częściach pojawiają się bohaterowie znani widzom z wcześniejszych odcinków, a także nawiązania do wydarzeń, które rozegrały się w "Oficerach".

W tym odcinku

Ludzie generała Matejewskiego, Rezus i Jankes, śledzą Wiktora, Zosię i Borysa. W więzieniu Perła nakłania Wiśniewskiego do zmiany zeznań. Grupa pościgowa CBŚ przesłuchuje świadków w związku z porwaniem Agatki. Podkomisarz Sznajder zaczyna podejrzewać, że Kruszon nawiązał współpracę z porywaczami i dlatego udało mu się odzyskać dziecko. Wiśniewski zeznaje, że porwanie autokaru było policyjną prowokacją, która miała naprowadzić funkcjonariuszy na ślad handlarzy żywym towarem. Z rąk Kaja ginie aktor Antoni Babinicz. Sprawa uprowadzenia baletnic zostaje umorzona z braku dowodów, mimo to Ala i Sznajder prowadzą dochodzenie. Podejrzewają, że jest ona powiązana z porwaniem Agatki. Na polecenie Matejewskiego do domu Kruszona i Aldony wkracza grupa antyterrorystyczna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...