Rodzinka.pl: Ty, ja i spa (42)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper zakochuje się z koleżance ze szkoły. Natalia, widząc nieszczęśliwą minę syna, chce mu pomóc. Po rozmowie z mamą chłopiec dochodzi do wniosku, że związek wymaga zbyt wiele wyrzeczeń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Kacper zakochuje się z koleżance ze szkoły, Weronice. Natalia, widząc nieszczęśliwą minę syna, próbuje mu pomóc i tłumaczy, na czym polega miłość. Po rozmowie z mamą chłopiec dochodzi do wniosku, że związek wymaga zbyt wiele wyrzeczeń. Boski znajduje starą kasetę VHS z nagraniem z 25. urodzin Natalii, które świętowali na wakacjach na Mazurach. Niestety okazuje się, że dzieciaki skasowały film. Zbliżają się urodziny Natalii. Chłopcy proponują rodzicom, by wybrali się do SPA w góry. Ludwik jest załamany, gdy okazuje się, że synowie chcą im towarzyszyć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...