Rodzinka.pl: Kieszonkowe (3)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy chcą nauczyć swoich synów szacunku do pieniędzy. Chłopcy są pod wrażeniem, że rodzice mieli kiedyś mercedesa. Kuba szybko dostosowuje się i negocjuje stawki za dobre wyniki w nauce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Boscy chcą nauczyć swoich synów szacunku do pieniędzy. Chłopcy są pod wrażeniem, że Natalia i Ludwik mieli kiedyś mercedesa kabrio. Kuba szybko dostosowuje się do sytuacji i negocjuje stawki za dobre wyniki w nauce. W trakcie wypłacania kieszonkowego Ludwik musi być twardym negocjatorem. Jego synowie rozumieją, że bez pracy nie ma kołaczy, ale każdy próbuje interpretować tę zasadę po swojemu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...