Miodowe lata: Idol (51)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do kamienicy wprowadza się 12-letni Tomek z matką. Chłopiec nie ma ojca i jest zapatrzony w Karola. Krawczyk jest dumny z tego, że stał się dla Tomka wzorem do naśladowania. Podbudowuje swoje ego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Do kamienicy wprowadza się 12-letni Tomek z matką. Chłopiec, który nie ma ojca, jest zapatrzony w Karola. Krawczyk jest dumny z tego, że stał się dla Tomka wzorem do naśladowania. Wykorzystując jego naiwność, podbudowuje swoje ego. Opowiada małemu sąsiadowi o swoich sukcesach w pracy i sportowych osiągnięciach. Chłopiec opisuje to wszystko w szkolnym wypracowaniu pod tytułem "Bohater moich marzeń". Nauczycielka Tomka, pani Halska, postanawia porozmawiać z Karolem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...