Miodowe lata: Gwiazda reklamy (41)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol dostaje propozycję wystąpienia w reklamie batoników. Jednak w nocy zaczyna boleć go ząb. Rano Tadek zabiera przyjaciela do dentysty, ale Krawczyka ogarnia strach i mężczyzna ucieka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Karol dostaje propozycję wystąpienia w reklamie batoników czekoladowych. Jednak w nocy przed nagraniem zaczyna boleć go ząb. Rano Tadek zabiera przyjaciela do dentysty, ale w ostatniej chwili Krawczyka ogarnia strach i korzystając z nieuwagi lekarza i jego asystentki, mężczyzna ucieka z gabinetu. Zabiera ze sobą znieczulający żel. Lekarstwo to przestaje jednak działać podczas nagrywania reklamy i Karol nie jest w stanie zagrać swojej roli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...