Teleman

Miodowe lata: Safari (43)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol postanawia wziąć udział w zawodach "Safari dla prawdziwych mężczyzn". W tajemnicy przed żoną rozpoczyna przygotowania. Razem z Tadkiem zmieniają mieszkanie w afrykańską dżunglę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Karol postanawia wziąć udział w zawodach "Safari dla prawdziwych mężczyzn". W tajemnicy przed żoną rozpoczyna przygotowania - sprowadza do domu sprzęt i rozpoczyna treningi mimo swojej potężnej nadwagi. Tadek jak zwykle wyjawia całą tajemnicę Alinie i Danusi. Teraz obaj panowie przemieniają całe mieszkanie Krawczyków w afrykańskie safari. Norek przemienia się w Masaja, a Karol gra rolę myśliwego. W pewnej chwili przychodzi wściekła sąsiadka Obrochtowa (Krystyna Feldman), której kot dostał nerwicy z powodu ich nocnych polowań. Alinka nie mogąc wytrzymać we własnym domu, wyprowadza się do mamusi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...