Miodowe lata: Krawczyk przeciwko Norkowi (71)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Z okazji urodzin Tadka Karol kupuje dla wszystkich bilety do kina. Bilety biorą udział w konkursie i Norek wygrywa telewizor. Krawczyk uważa, że powinien należeć do niego. On kupił bilety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Z okazji urodzin Tadka Karol kupuje dla wszystkich bilety do kina. Ich posiadacze biorą udział w konkursie. Norek wygrywa główną nagrodę - telewizor. Krawczyk jednak uważa, że powinien należeć do niego, gdyż to on kupił bilety. Żaden z nich nie zamierza ustąpić. W efekcie rozkładają telewizor na części. Ponieważ nie przynosi to żadnych efektów, postanawiają rozegrać pojedynek bilardowy. Również i on nie rozwiązuje problemu. Wreszcie ich spór trafia do sądu. Wyrok sędziego jest zaskakujący...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...