Miodowe lata: Wariackie papiery (42)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol jest ostatnio poirytowany i przełożony wysyła go na badania psychiatryczne. Tadek w wojsku również odwiedził takiego specjalistę. Zdradza metody, jakimi posługuje się lekarz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Karol jest ostatnio zdenerwowany i poirytowany, niegrzecznie traktuje swoich pasażerów, więc przełożony wysyła go na badania psychiatryczne. Tadek zwierza się przyjacielowi, że kiedy był w wojsku, również odwiedził takiego specjalistę. Zdradza Krawczykowi metody, jakimi posługuje się lekarz, aby zbadać pacjenta. Karol bardzo się boi tej wizyty. Jego stan pogarsza jeszcze Alinka, która nazywa go wariatem. Przygnębiony Karol udaje się następnego dnia na badania. Czeka go jednak spora niespodzianka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...