Miodowe lata: Język ciała (72)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol po awanturze w pracy musiał udać się do psychiatry. Przekonuje żonę, że jest zdrowy na umyśle, gdyż chce jechać z Tadziem na ryby. Teść przekazuje mu swój sposób na zachowanie spokoju.

Oglądaj w telewizji

Czw 7.03 21:10
Polsat Rodzinalogo

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Karol wywołał awanturę w pracy, która zakończyła się wizytą u psychiatry. Próbuje za wszelką cenę przekonać żonę, że jest zdrowy na umyśle, ponieważ w przeciwnym wypadku nie będzie mógł jechać z Tadziem na ryby. Teść przekazuje mu swój sposób na zachowanie spokoju: można się wyłączyć i komunikować z otoczeniem tylko za pomocą odczytywania języka ciała rozmówcy. Alina z Norkiem zaniepokojeni dziwnym zachowaniem Karola, proszą o radę doktora Zawiszę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...