Teleman

Miodowe lata: Leśne zacisze (47)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol i Tadek postanawiają kupić letni domek w lesie. Ich żony są przeciwne, w końcu ustępują. Na miejscu okazuje się, że sprzedawca ich oszukał, a wymarzony domek jest całkowitą ruiną.

Oglądaj w telewizji

Czw 29.07 12:00
TV 6logo

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Karol i Tadek, pod wpływem reklamy, postanawiają kupić po bardzo niskiej cenie letni domek położony w lesie. Ich żony są temu przeciwne, ale w końcu ustępują. We czwórkę udają się do sklepu, gdzie sprzedawca (Radosław Pazura) przekonuje ich do skorzystania ze wspaniałej okazji. Kiedy Krawczykowie i Norkowie razem przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że sprzedawca ich oszukał, a wymarzony domek jest zupełną ruiną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...