Teleman

Miodowe lata: Obiecujący młody człowiek (52)

serial komediowy Polska 1998-2001  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Krawczyków odwiedzają dawni lokatorzy, państwo Lasakowie. Są bardzo zamożni - Lasak jest znanym biznesmenem, który znalazł własna receptę na sukces. Karol chciałby pójść w jego ślady.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w jednym domu na warszawskiej Woli. Motorniczy tramwaju Karol Krawczyk (Cezary Żak) i pracujący w miejskiej kanalizacji Tadeusz Norek (Artur Barciś) wierzą, że wszystko co najlepsze, mają ciągle przed sobą. Mimo kłopotów zawsze są optymistami. Nie ustają również w poszukiwaniu sposobów na zarobienie fortuny. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Alina robi wielkie porządki w szafie męża. Zamierza wyrzucić do piwnicy jego stare ubrania i pamiątki, ale Karol nie chce do tego dopuścić. Wspomina swoją młodość, kiedy był obiecującym młodym człowiekiem, oraz niespełnione marzenia. Tymczasem Krawczyków odwiedzają dawni lokatorzy ich mieszkania, państwo Lasakowie. Są bardzo zamożni - Lasak (Jan Machulski) jest znanym biznesmenem, który znalazł własna receptę na sukces. Karol chciałby pójść w jego ślady, ale pewne cechy jego charakteru uniemożliwiają mu to. Tadek marzy o tym, aby zostać młodszym inspektorem urządzeń sanitarnych i przestać wreszcie pracować w kanałach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...