Gliniarze: Przestępcza emerytura (1112)

serial paradokumentalny Polska 2025  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas porannego treningu Olgierd udziela pierwszej pomocy mężczyźnie mającemu zawał. Okazuje się, że człowiek ten dzień wcześniej zgłosił w komendzie, że padł ofiarą oszustwa "na policjanta".

Oglądaj w telewizji

Pt 3.10 17:00
Polsatlogo

Opis

Funkcjonariusze z Centralnego Biura Policji każdego dnia zajmują się przestępstwami popełnionymi w Warszawie i leżących nieopodal miejscowościach. Trzy pary śledczych: Olgierd (Arkadiusz Krygier) i Krystian (Tomasz Skrzypniak), Adam (Aleksander Mackiewicz) i Olga (Natalia Brudniak) oraz Natalia (Ewelina Ruckgaber) i Kuba (Piotr Mróz) w każde dochodzenie angażują się całkowicie i bezwarunkowo. Tym razem czekają ich śledztwa dotyczące np. kradzieży w policyjnym magazynie dowodów, śmierci kobiety biorącej udział w walkach MMA, zasztyletowania byłego antyterrorysty, zabójstwa dwudziestolatki na terenie ośrodka wypoczynkowego, a także szajki oszustów, która działała metodą "na policjanta".

W tym odcinku

Podczas porannego treningu Olgierd udziela pierwszej pomocy mężczyźnie, który przechodzi zawał. Okazuje się, że człowiek ten dzień wcześniej zgłosił w komendzie, że padł ofiarą oszustwa "na policjanta". Jego sprawa zostaje włączona w szeroko zakrojone śledztwo, które Olgierd prowadzi wraz z Krystianem. W namierzeniu sprawców pomaga im informatorka Vera. Tymczasem córeczkę Zosi, Gosię, czeka zabieg chirurgiczny. Ponieważ terminy w placówce publicznej są dalekie, Bartosz, ojciec dziecka, proponuje opłacenie zabiegu w szpitalu prywatnym. Zosia nie chce się na to zgodzić, ponieważ nadal nie darzy byłego partnera zaufaniem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...