Gliniarze: Patostreamer (354)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Kobieta jest świadkiem włamania do domu. W pokoju odnajduje nieprzytomnego syna. Policjanci ustalają, że poszkodowany jest popularnym patostreamerem, a ojciec czerpie dochody z jego działalności.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.03 7:00
Polsat Serialelogo

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Kobieta jest świadkiem włamania do jej własnego domu. W pokoju odnajduje swojego nieprzytomnego syna. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że chłopak jest popularnym w internecie patostreamerem. Okazuje się, że podejrzany w sprawie jest ojciec nastolatka. Mężczyzna czerpał dochody z działalności syna. Policja w trakcie śledztwa dowiaduje się, że w sprawę zamieszana jest jeszcze jedna osoba. Tymczasem Ewelina przedstawia swoim rodzicom Krystiana, który nie robi na nich dobrego wrażenia. Matka i ojciec dziewczyny, widząc, w jakich warunkach mieszka chłopak córki, proponują, że wynajmą mu mieszkanie na ich osiedlu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...