Bracia (8)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr mówi żonie, że zamierza odejść, bo zdradziła go ze wspólnikiem. W dodatku spodziewa się dziecka kochanka. Adam (Nikodem Rozbicki) odwiedza ojca Marty w schronisku dla bezdomnych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Piotr wraca do domu. Zamierza rozwieść się z żoną, która go zdradziła ze wspólnikiem i jest z nim w ciąży. Adam chce pomóc Wojtkowi. Odwiedza ojca Marty w schronisku dla bezdomnych, co jednak odnosi efekt odwrotny od zamierzonego i komplikuje relacje mężczyzn. Alek chce się dowiedzieć, kim jest córka Aleksandry. Zosia wraca do Gdańska, by wziąć udział w akcji ekologów, która jest wymierzona w nadmorską inwestycję Piotra.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...