Bracia (4)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgorzata odkrywa, że Jerzy od lat prowadził podwójne życie, a jej brat pomagał mu ukrywać związek z Aleksandrą. Renata, wbrew postanowieniom, spotyka się z Adamem (Nikodem Rozbicki).

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Małgorzata odkrywa, że Jerzy od lat prowadził podwójne życie, a jej brat Tadeusz pomagał mu ukrywać związek z Aleksandrą. Na dodatek na jaw wychodzą niejasne interesy Jerzego, zagrażające inwestycji prowadzonej przez pracownię architektoniczną Piotra. Tymczasem najstarszy syn zmarłego otrzymuje wyniki badań z kliniki leczenia niepłodności. Nie umie o nich rozmawiać z żoną. Ratuje się korespondencją z Zosią. Renata, wbrew postanowieniom, spotyka się znowu z Adamem. Wojtek spędza czas z Martą, ale ma przeczucie, że dziewczyna nie do końca jest z nim szczera. Alek, który wcześniej wzorowo zajmował się domem i dziećmi, coraz bardziej odczuwa zmęczenie nowym podziałem ról.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...