Bracia (2)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Morze wyrzuca na brzeg ciało Jerzego. Piotr (Piotr Stramowski) identyfikuje zwłoki ojca. Potem spotyka się z braćmi w restauracji Wojtka. Zjawia się tam także Zosia. Oboje zwierzają się sobie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Morze wyrzuca na brzeg ciało Jerzego. Piotr identyfikuje zwłoki. Następnie, próbując sobie poradzić z traumą - rozmawia z ojcem, jakby ten nadal był żywy. Tadeusz, wspólnik zmarłego, wręcza jego synom napisane przez mężczyznę przed śmiercią listy. Zdezorientowani młodzi mężczyźni spotykają się w restauracji Wojtka. Zjawia się tam także Zosia, której towarzyszy przyjaciółka, Renata. Kolejne spotkanie Piotra i Zosi kończy się wzajemnymi zwierzeniami. Adam, najmłodszy z synów Jerzego, odreagowuje stres upojną nocą z Renatą, a Wojtek ratuje z rąk chuliganów nieznajomą dziewczynę. Na pogrzebie Jerzego zjawiają się wszyscy oprócz Adama.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...