Bracia (5)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Prokurator szuka dowodów na manipulacje Jerzego w związku z konkursem na projekt osiedla, wygranym przez pracownię Piotra (Piotr Stramowski). Architekt broni dobrego imienia ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Prokurator szuka dowodów na manipulacje Jerzego w związku z konkursem na projekt luksusowego osiedla tuż przy plaży, wygranym przez pracownię architektoniczną Piotra. Najstarszy syn zmarłego próbuje bronić zarówno siebie, jak i dobrego imienia ojca, ale Tadeusz ostrzega go, aby zrezygnował w związku z nasilającym się protestem ekologów. Kolejna wizyta w klinice leczenia niepłodności ostatecznie potwierdza, że Piotr nie może mieć dzieci. Tymczasem ginekolog jego żony, Wiki, oznajmia, że jest ona w ciąży. Rozwija się znajomość Renaty i Adama. Oboje wydają się sobą zafascynowani.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...