Bracia (3)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policja odnajduje jacht Jerzego. Ani rodzina, ani prokurator nie wierzą w jego samobójstwo. Marta robi ogromne wrażenie na Wojtku. Małgorzata musi zapłacić u jubilera zobowiązania nieżyjącego męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Policja odnajduje jacht Jerzego. Ani rodzina, ani prokurator nie wierzą w jego samobójstwo. Uratowana przez Wojtka dziewczyna, Marta, robi na nim ogromne wrażenie. Jest bowiem łudząco podobna do będącej jego ideałem kobiety, o której nieraz śnił. Zdesperowany Piotr daje się namówić Zosi na rejs jachtem ojca. Nie przynosi mu to jednak spokoju. Owdowiała Małgorzata musi zapłacić u jubilera zobowiązania nieżyjącego męża. Renata znajduje nieprzytomnego Adama.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...