Bracia (6)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr orientuje się, że Wiki wdała się w romans z jego wspólnikiem, z Krzysztofem. Wojtek (Damian Kret) zaprasza Martę do domu. Okazuje się, że nie pasuje ona do Dobrowolskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Piotr orientuje się, że Wiki zdradziła go z Krzysztofem, jego wspólnikiem, i to on jest ojcem jej dziecka. Małgorzata czuje się coraz bardziej osamotniona. Znajomi odsuwają się od niej z powodu medialnej nagonki na Jerzego. Matkę próbują wspierać synowie. Wojtek zaprasza Martę do rodzinnego domu. Okazuje się jednak, że kobieta zupełnie do Dobrowolskich nie pasuje. Niebawem mężczyzna odkrywa, że jego dziewczyna ma coś wspólnego ze schroniskiem dla bezdomnych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...