Gliniarze: Klawisz (922)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znika żona strażnika więziennego. Policjanci przypuszczają, że za wszystkim może stać gang, który bezskutecznie próbował nakłonić jej męża do rozprowadzania narkotyków w zakładzie karnym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Znika żona strażnika więziennego. Policjanci przypuszczają, że za wszystkim może stać gang, który bezskutecznie próbował nakłonić jej męża do rozprowadzania narkotyków w zakładzie karnym. Detektywi ruszają tropem gangsterów, ale w toku śledztwa odkrywają również mroczną prawdę na temat strażnika. Tymczasem Olgierd zaprasza na randkę niedawno poznaną policjantkę, Lilkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...