Gliniarze: Zwierzyna (499)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Młoda kobieta zostaje postrzelona w trakcie spaceru. Po znalezieniu nabojów detektywi dochodzą do wniosku, że w lesie odbywają się nielegalne polowania. Okoliczni mieszkańcy jednak lojalnie milczą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.

W tym odcinku

Młoda kobieta zostaje postrzelona w trakcie spaceru po lesie. Detektywi znajdują naboje i dochodzą do wniosku, że w lesie odbywają się nielegalne polowania. Okoliczni mieszkańcy jednak lojalnie milczą. Kuba i Natalia muszą uciec się do niestandardowych rozwiązań, żeby poznać prawdę. Niebawem kobieta postanawia zrobić partnerowi prezent. Tym drobnym gestem wywołuje jednak kłótnię. Mężczyzna nie radzi sobie ze swoimi problemami, a Natalia powoli traci cierpliwość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...