Bracia (7)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr (Piotr Stramowski) nie wytrzymuje stresu. Ucieka do Zosi, która przebywa w Atenach. Gorący klimat i oderwanie od codzienności zbliżają ich do siebie. Krzysztof dowiaduje się o ciąży Wiki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Piotr nie wytrzymuje stresu i pod pretekstem służbowego wyjazdu ucieka do Zosi do Aten. Gorący klimat i oderwanie od realnego świata zbliżają ich do siebie. Krzysztof dowiaduje się o ciąży Wiki i podejmuje próbę zdobycia kobiety. Zna ją bowiem od czasów liceum i od zawsze był w niej zakochany. Aleksandra ostentacyjnie pojawia się na mszy za Jerzego. Alek spotyka się z nią w tajemnicy. Bracia poznają prawdę o zdradach ojca i nielojalności Tadeusza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...