Policjantki i Policjanci (1148)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Juliusz sądzi, że złe wydarzenia, które przytrafiają się jego kolegom, są skutkiem klątwy. Sprowadza do pracy szamana. Tymczasem w sali bokserskiej sędzia ringowy mierzy z broni do innego mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Juliusz postanawia na własną rękę uratować komendę. Jest przekonany, że ostatnie złe wydarzenia, które przytrafiają się wielu jego kolegom, są spowodowane klątwą. Poniatowski sprowadza do pracy szamana, który ma za zadanie odpędzić złe uroki. Tymczasem w sali bokserskiej sędzia ringowy mierzy z broni do innego mężczyzny. Okazuje się, że całą awanturę sprowokował niezadowolony rodzić po turnieju, w którym przegrał jego syn. Pomimo obecności Bachledy i Białacha sprawa nie cichnie. Chwilę później dochodzi do rękoczynów. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw inne fakty, które obciążają uwikłanych w konflikt mężczyzn. Mikołaj po trudnym dniu służby i niełatwych doświadczeniach w życiu prywatnym, również postanawia potrenować w rękawicach bokserskich.

Występują

Zobacz także

Ładuję...