Gliniarze: Uczucie, które nie gaśnie (906)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Przed komendą zostaje znaleziona ofiara gwałtu. Okazuje się, że jest to była dziewczyna Krzyśka, która dawniej jako jego informatorka donosiła na ludzi z półświatka. Sprawa się komplikuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Przed komendą CBP zostaje znaleziona zgwałcona i ciężko pobita młoda kobieta. Okazuje się, że jest to była dziewczyna Krzyśka, która dawniej jako jego informatorka donosiła na ludzi z półświatka. Podejrzenia Natalii i Kuby padają na właściciela klubu, w którym obecnie pracuje poszkodowana. Szybko jednak się okazuje, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Tymczasem Julka z pomocą przyjaciół namawia Roberta do wygłoszenia wykładu na jej uczelni. Chce zeswatać wujka ze swoją wykładowczynią, Marią.

Występują

Zobacz także

Ładuję...