Gliniarze: Miłość nie wybiera (440)
W skrócie
Ktoś porywa dziecko biznesmena. W toku śledztwa okazuje się, że żona mężczyzny prowadziła podwójne życie i pracowała w branży erotycznej. Detektywi podejrzewają, że dziecko uprowadził sutener.
Oglądaj w telewizji

Opis
Kolejne przygody policjantów z Wrocławia: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).
W tym odcinku
Nieznany sprawca porywa niedawno narodzone dziecko biznesmena. W roku śledztwa okazuje się, że żona mężczyzny prowadziła podwójne życie i pracowała w branży erotycznej. Detektywi podejrzewają, że dziecko uprowadził sutener, z którym kobieta popadła w konflikt. Rozpoczynają wyścig z czasem, aby uratować niemowlę. Tymczasem Ewelina prosi Krystiana, aby porozmawiał z jej ojcem - Leonem. Mężczyzn nie potrafi dojść do siebie po tym, jak dowiedział się o zdradzie żony. Krystian i Ewelina starają się wyciągnąć go z domu, jednak Leon nie ma na to ochoty. Niespodziewanie z pomocą przychodzi ojciec Krystiana.
Występują














