Gliniarze: Syndrom Otella (903)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zamożny mężczyzna zostaje zamordowany na podjeździe swojego domu. Policja bada sprawę. Znalezione na miejscu dowody jednoznacznie wskazują, że sprawcą zabójstwa jest inny bogaty biznesmen.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Zamożny mężczyzna zostaje zamordowany na podjeździe swojego domu. Znalezione na miejscu dowody jednoznacznie wskazują, że sprawcą zabójstwa jest pewien bogaty biznesmen. Prowadzący dochodzenie Natalia i Kuba odkrywają jednak, że sprawa ma drugie dno, a kochanka denata skrywa wstydliwą tajemnicę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...