Gliniarze: Czyste ręce (957)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Właścicielka salonu fryzjerskiego zostaje zaatakowana. Natalia i Kuba postanawiają się przyjrzeć życiorysowi ofiary. Robert Szwarc zostaje zawieszony w pełnieniu obowiązków szefa CBP.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Właścicielka salonu fryzjerskiego zostaje zaatakowana brzytwą. Natalia i Kuba szybko dochodzą do wniosku, że napaść została przez kogoś zlecona. Postanawiają się przyjrzeć życiorysowi ofiary. Okazuje się, że swoimi działaniami mogła się ona narazić wielu osobom. Robert Szwarc zostaje zawieszony w pełnieniu obowiązków szefa CBP. Decyzja ta budzi wiele kontrowersji. Zarębski robi wszystko, aby wyjaśnić sytuację, ale szczegóły sprawy są tajne. Największym zaskoczeniem jest jednak to, kto zajmuje miejsce policjanta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...