Na sygnale: Zazdrość i medycyna (546)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Zespół Anny zostaje wezwany do klubu, w którym doszło do bójki z udziałem znanego zawodnika MMA. Ekipę Wiktora czeka akcja w akademiku. Studentka dziwnie się zachowuje i ma halucynacje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Od czasu wypadku Karolina odnosi się do Kuby z dystansem. Po wyjściu ze szpitala dziewczyna postanawia zerwać znajomość ze Szczęsnym. Podczas dyżuru zespół Anny zostaje wezwany do klubu, w którym doszło do bójki z udziałem znanego zawodnika MMA. Wychodzi na jaw, że ochroniarzem w lokalu jest Rafalski, znajomy Piotra i Nowego z szalonego poranka po wieczorze kawalerskim Góry. Mężczyzna wspomina, że po ich spotkaniu jego partnerka Nina urodziła dziecko. Gabriel zaczyna się obawiać, że to on może być jego ojcem. Ekipę Wiktora czeka akcja w akademiku, gdzie jedna ze studentek dziwnie się zachowuje i ma halucynacje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...