Na sygnale: Ostatnie tchnienie dinozaurów (754)
W skrócie
Kolejne perypetie ratowników medycznych m.in. Wiktora (Wojciech Kuliński). W każdym odcinku ekipy interweniują w nagłych przypadkach, działają pod presją czasu i podejmują decyzje ratujące życie.
Oglądaj w telewizji

Opis
Kolejne perypetie grupy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie Wiktora (Wojciech Kuliński), Birtney (Paulina Zwierz) czy Benia (Hubert Jarczak).
W tym odcinku
Alek nie zgadza się, by Julka wzięła udział w amatorskim rajdzie samochodowym. Podczas dyżuru ratownicy zajmują się pacjentem w średnim wieku, który ma problemy z sercem. Klis orientuje się, że chory padł ofiarą oszusta. Do pracy wraca Róża, która od razu naraża się Arturowi i Zdzisiowi. Zgłasza również na doktora Górę oficjalną skargę. Niebawem cały zespół musi pomóc ofiarom wypadku. Początkowo wydaje się, że doszło do zderzenia samochodu z sarną. Dziwne zachowanie kierowcy ujawnia jednak, że potrącił on nie zwierzę, tylko dziecko.
Występują




















