Na sygnale: Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal (470)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Lisicki prosi Nowego o pomoc w umówieniu się na randkę z jego matką. Sonia jest coraz bardziej zauroczona Markiem. Gdy jej ukochany odnajduje Benia, wyznaje mu, że zamierza oświadczyć się ratowniczce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Lisicki prosi Nowego o pomoc w umówieniu się na randkę z jego matką. Sonia jest coraz bardziej zauroczona Markiem. Gdy jej ukochany odnajduje Benia, wyznaje mu, że zamierza oświadczyć się ratowniczce. Prosi lekarza o pomoc w zorganizowaniu zaręczyn. Podczas dyżuru zespół Vicka trafia na wypadek z udziałem dwóch samochodów. Okazuje się, że zderzyli się ze sobą skłóceni małżonkowie. Mężczyzna doznał urazu odcinka szyjnego kręgosłupa. Na dodatek wyznaje ratowniczce, że żona usiłuje go zabić. Poszkodowana z kolei żali się Britney, że przyłapała partnera na zdradzie. Po chwili okazuje się, że kobieta ma problemy ze wzrokiem. Anna w dalszym ciągu próbuje odnaleźć dziewczynę, którą spotkała w środku nocy na drodze. Doktor Banach jedzie z zespołem na wezwanie do kobiety, która twierdzi, że ma zawał. Syn pacjentki, który jest stewardem, jest pewien, że jego matka symuluje złe samopoczucie. Mężczyzna przygotowuje się do kolejnego lotu i jego zdaniem krewna próbuje zatrzymać go przy sobie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...