Na sygnale: Poród (3)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor jedzie z Piotrem i Adamem do ciężarnej kobiety. Ratownicy mogą przewieźć ją do najbliższego szpitala. Pacjentka nie zgadza się, gdyż chce trafić do lekarza, którego sobie wybrała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Córka Wiktora z niecierpliwością czeka na wyniki egzaminu gimnazjalnego. Lekarz także bardzo to przeżywa. W pracy jednak musi zapomnieć o emocjach. Jedzie z Piotrem i Adamem do ciężarnej kobiety. Ratownicy mogą przewieźć pacjentkę do najbliższego szpitala, na co ona się nie zgadza, gdyż chce trafić do lekarza, którego sama sobie wybrała. Niestety klinika znajduje się na drugim końcu miasta. W końcu karetka musi odjechać. Banach decyduje jednak, by zatrzymać się w pobliżu domu ciężarnej. Chwilę później lekarze otrzymują jej kolejne wezwanie. Kobieta zaczyna rodzić w karetce, a dziecko jest ułożone nieprawidłowo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...