Na sygnale: Oświadczyny (4)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor zwalnia jednego z podwładnych, który przyszedł pijany na dyżur. Na jego stanowisko zatrudnia absolwentkę szkoły ratownictwa, Martynę. Z kolei Piotr kupuje zabytkowe auto z 1978 roku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Wiktor zwalnia jednego ze swoich podwładnych, który przyszedł pijany na dyżur. Na jego stanowisko zatrudnia absolwentkę szkoły ratownictwa, Martynę. Dziewczyna nie ma jeszcze doświadczenia. Z kolei Piotr kupuje wymarzone zabytkowe auto z 1978 roku. Pierwszego dnia o mało nie powoduje wypadku - na parkingu wpada na młodą rowerzystkę. Próbuje poderwać śliczną dziewczynę, nie wie, że to nowa ratowniczka, którą niedawno przyjął do pracy Wiktor. Na dyżurze załoga karetki udziela pomocy kobiecie chorej na SM. Pogotowie wezwała do pacjentki jej córka, która ze swoim chłopakiem szykuje się do wyjazdu do Pragi. Ze względu na zły stan zdrowia matki chce odwołać podróż, na co jej ukochany nie chce się zgodzić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...