Na sygnale: Retrogradacja (545)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Podczas prac na działce Karolina zostaje porażona prądem. Ratownicy w drodze do chorego muszą wymienić koło w karetce. Na miejscu przekonują się, że pacjent nie ma zawału, tylko problemy z alkoholem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Kiedy Britney odkrywa, że Alek umawia się z Roksaną, martwi się, że Klis złamie dziewczynie serce. Wynajęci przez Piotra robotnicy nagle rzucają pracę. Może on jednak liczyć na pomoc Karoliny i Kuby. Działania na działce kończą się niebezpiecznym wypadkiem. Dziewczyna zostaje porażona prądem i doznaje urazu głowy. Anna, Britney i Martyna w drodze do chorego łapią gumę. Muszą wspólnymi siłami wymienić koło w karetce. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że pacjent nie ma zawału, tylko problemy z alkoholem. W końcu trafiają na będącego o krok od śmierci nastolatka. Chłopak ma poważne kłopoty z oddychaniem wywołane przez e-papierosy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...