Gliniarze: Przyparci do muru (894)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kierowca samochodu zabija dwóch mężczyzn na ulicy. Natalia i Kuba szybko ustalają, że ofiary nie były przypadkowe. Poznają fakty z ich życia i podejrzewają, że zabójca może uderzyć ponownie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Kierowca samochodu taranuje i zabija dwóch idących ulicą mężczyzn, a potem ucieka z miejsca zdarzenia. Prowadzący śledztwo Natalia i Kuba szybko ustalają, że ofiary nie były przypadkowe. Dochodzenie ujawnia także kryminalne fakty z ich życia oraz prowadzi detektywów do wniosku, że zabójca może uderzyć ponownie. Tymczasem teściowa Natalii żąda od młodej kobiety, aby poświęcała więcej czasu Antosiowi. Policjantka bezskutecznie stara się przedstawić jej swoje argumenty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...