Gliniarze: Za ciosem (892)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Obiecujący zawodnik MMA znika bez śladu. Trop prowadzi Olgierda i Krystiana do klubu nocnego, którego właściciel jest związany z półświatkiem. Sprawa może dotyczyć ustawiania walk.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Obiecujący zawodnik MMA znika bez śladu. Trop prowadzi Olgierda i Krystiana do klubu nocnego, którego właściciel jest związany z półświatkiem. Detektywi odkrywają, że w otoczeniu zaginionego kręcili się gangsterzy, a cała sprawa może mieć związek z ustawianiem walk. Tymczasem w toku śledztwa Olgierd spotyka dawnego znajomego. Mężczyzna był kiedyś ratownikiem, ale się stoczył. Olgierd postanawia mu pomóc stanąć na nogi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...