Gliniarze: Cena chciwości (883)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Uprowadzono syna działacza i biznesmena. Porywacze żądają niebotycznie wysokiej kwoty. Podczas śledztwa wychodzą na jaw tajemnice, które stawiają ojca zakładnika w bardzo niekorzystnym świetle.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Dochodzi do uprowadzenia syna szanowanego w lokalnej społeczności działacza i biznesmena. Porywacze żądają niebotycznie wysokiej kwoty. Podczas śledztwa wychodzą na jaw tajemnice, które stawiają ojca zaginionego w bardzo niekorzystnym świetle. Policjanci muszą zadać sobie pytania, czy są prawdziwe oraz co tak naprawdę dzieje się w rodzinie porwanego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...