Gliniarze: Prawda wyjdzie na jaw (774)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Student zostaje porwany w drodze na uczelnię. Detektywi podejrzewają, że w sprawę jest zamieszany diler narkotykowy. Śledztwo zmienia bieg, gdy okazuje się, że ojciec chłopaka przebywa w więzieniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

Student zostaje porwany w drodze na uczelnię. Detektywi podejrzewają, że w sprawę jest zamieszany pewien diler narkotykowy. Śledztwo zmienia bieg, gdy okazuje się, że ojciec uprowadzonego odsiaduje wyrok w więzieniu. Ewelina przygotowuje się do ostatniego etapu rekrutacji na stanowisko dyrektorki przedszkola. Wydarzenia przybierają jednak nieoczekiwany obrót.

Występują

Zobacz także

Ładuję...