Na sygnale: Walcz, przyjacielu! (525)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ratownicy interweniują podczas koncertu. Okazuje się, że perkusista rockowej grupy ma zawał. Ugodzony w brzuch Nowy potrzebuje pilnej pomocy. Britney i Piotr walczą o życie kolegi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Wiktor jedzie wraz z zespołem na wezwanie na koncert rockowy. Perkusista grupy, która miała być na imprezie gwiazdą, ma nagły atak bólu ręki. Lekarz podejrzewa ostry zespół wieńcowy. Badanie potwierdza zawał, jednak okazuje się, że ratownicy nie mają potrzebnej w tej sytuacji morfiny. Ugodzony podczas interwencji w brzuch Nowy potrzebuje pilnej pomocy. Britney i Piotr walczą o życie kolegi. Będący pod wpływem narkotyków bandyta, który go zaatakował, dostaje nagle drgawek. Tymczasem stan Gabriela gwałtownie się pogarsza...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...