Na sygnale (23)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat

W skrócie

Ekipa karetki pogotowia dostaje wezwanie do pechowego włamywacza, który utknął w lufciku na cały weekend. Ratownicy udzielają też pomocy starszemu mężczyźnie. Gorący olej poparzył mu oczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ekipa karetki pogotowia dostaje wezwanie od właścicielki domu, do którego próbował się dostać złodziej. Okazuje się, że młody włamywacz utknął w lufciku. Jest głodny i wyczerpany, gdyż bez jedzenia i wody spędził tam cały weekend. Niestety, ratownicy mają problem z jego uwolnieniem. Strażacy sugerują, by zburzyć ścianę i w ten sposób wyciągnąć nieszczęśnika. Na to jednak nie zgadza się właścicielka posesji. Tego samego dnia załoga karetki udziela pomocy starszemu mężczyźnie, któremu gorący olej poparzył oczy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...