Na sygnale (24)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat

W skrócie

Ratownicy jadą do biura, gdzie zasłabła pracownica. Okazuje się, że pacjentka to bliska znajoma doktora Banacha. Kobieta wróciła niedawno z Kenii. Lekarz podejrzewa, że zaraziła się malarią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ratownicy jadą do biura, gdzie zasłabła jedna z pracownic. Okazuje się, że pacjentka, Agnieszka Malewicz, to bliska znajoma doktora Banacha. Kobieta wróciła niedawno z Kenii. Lekarz podejrzewa, że zaraziła się malarią. W środku nocy ekipa pogotowia rusza na kolejną interwencję. Tym razem udzielą pomocy nastolatce, która na imprezie zażyła jednocześnie marihuanę, heroinę i kokainę. Zabójczy koktajl podał jej gospodarz wieczoru, Eryk. W czasie, gdy nastolatka walczy o życie, Eryk, próbuje przekupić ratowników, by zapewnić sobie ich milczenie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...