Na sygnale: Groźny kaszel (27)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat

W skrócie

Po trzech miesiącach pobytu w szpitalu Wiktor zostaje wypisany do domu. W tym czasie Piotr wraz z kolegami zajmuje się ofiarami wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga seria o kulisach pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Wiktor wraca do zdrowia po wypadku. Po trzech miesiącach pobytu w szpitalu zostaje wypisany do domu. Od razu chce wrócić do pracy i zgłasza się do konkursu na szefa stacji. Niestety, przez uraz kręgosłupa nie może brać udziału w akcjach ratunkowych. W ekipie pojawia się nowy lekarz - Artur Góra. Tymczasem Piotr wraz z kolegami zajmuje się ofiarami wypadku samochodowego i transportuje do Leśnej Góry ciężko rannego ojca wraz z kilkuletnim synem, Erykiem. Tego samego dnia załoga karetki odpowiada też na wezwanie do dziecka, które zaczyna się dusić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...