Na sygnale: Śpiące królewny (509)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Nowy wciąż usiłuje się dowiedzieć, kto jest jego ojcem. Wykonuje badania genetyczne. Odkrywa, że być może pochodzi spoza Europy. Czarek sprowadza do domu wujka koleżanki. Dziewczyny atakują lekarza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Nowy w dalszym ciągu usiłuje się dowiedzieć, kto jest jego ojcem. Wykonuje badania genetyczne. Odkrywa, że być może pochodzi spoza Europy. Podczas nieobecności rodziców Czarek mieszka z Beniem. Pewnego dnia sprowadza do domu wujka koleżanki: Zosię, Renię oraz Gosię. Robi to jednak bez jego zgody i wiedzy. Dziewczyny zachowują się jak odurzone narkotykami i atakują lekarza. Ich stan gwałtownie się pogarsza. Ekipa Góry dostaje wezwanie do zasłabnięcia. Na miejscu okazuje się, że chora na serce staruszka prawdopodobnie nie żyje. Ogłoszenie zgonu kobiety okazuje się problematyczne.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...