Gliniarze: Zrobisz co każę (810)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znaleziono zwłoki nastoletniej Sary. Ojciec ofiary oskarża jej byłego chłopaka. Na jaw szokujące fakty z życia dziewczyny. Detektywi będą musieli zmierzyć się z mordercą, który umiejętnie myli tropy.

Oglądaj w telewizji

Nd 5.05 7:00
Polsat Serialelogo

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

Przy brzegu Wisły zostają znalezione zwłoki nastoletniej Sary, która zginęła tydzień wcześniej. Ojciec ofiary oskarża jej byłego chłopaka. W dodatku wychodzą na jaw szokujące fakty z życia dziewczyny. Detektywi będą musieli zmierzyć się z mordercą, który umiejętnie myli tropy i ma wiele do stracenia. Okazuje się, że w sprawę może być zamieszana młodsza siostra Sary.

Występują

Zobacz także

Ładuję...