Gliniarze: Spotkanie na fazie (24)

serial paradokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczestnik międzynarodowego spotkania wpada w szał. Dochodzi do bójki. Mężczyzna twierdzi, że nie był sobą, gdyż dosypano mu do drinka narkotyku. Podczas tego samego dyżuru handlarka zgłasza kradzież.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Podczas ważnego biznesowego spotkania na szczeblu międzynarodowym jeden z biznesmenów wpada w szał i dochodzi do bójki. Ów biznesmen - deweloper walczący o ziemię na osiedle komunalne - twierdzi, że nie był sobą, ktoś dosypał mu do drinka narkotyku. Podczas tego samego dyżuru uliczna handlarka zgłasza na komendę kradzież, której rzekomo dokonała Cyganka wróżąca z kart. W równie "magiczny" sposób ginie portfel Olgierda, który przesłuchuje kobietę. Cyganka zarzeka się jednak, że nie ma z tym nic wspólnego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...