Gliniarze: Biorę, co moje (764)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Dochodzi do napadu na bank. Sprawcy kradną znaczną sumę pieniędzy. Adam pracuje z nową partnerką, Olgą Lipską. Pierwsze wspólne śledztwo pozwala im poznać się i sprawdzić w ekstremalnych sytuacjach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami z Warszawy i okolic. Poznajemy kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji, którzy działają w zespołach: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, aspirant sztabowy Olga Lipska (Natalia Brudniak). Oprócz trzech par policyjnych detektywów poznamy również dalsze losy ich przełożonych: naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski), komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) oraz policyjnej profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska). Do zgranego zespołu dołączy też siostrzenica komendanta Centralnego Biura Policji, Julia Szwarc (Oliwia Bieniuk). Każdy odcinek tego serialu opowiada inną historię i koncentruje się na losach jednego policyjnego duetu.

W tym odcinku

Dochodzi do napadu na bank. Sprawcy kradną znaczną sumę pieniędzy, a uciekając, ranią policjanta, który próbował ich powstrzymać. Jego koledzy po fachu rozpoczynają obławę. Adam pracuje z nową partnerką, aspirant Olgą Lipską. Pierwsze wspólne śledztwo pozwala im poznać się i sprawdzić w ekstremalnych sytuacjach. Okazuje się bowiem, że jeden ze sprawców uprowadził dziecko. Stróże prawa zdają sobie sprawę z tego, że w zaistniałej sytuacji będą musieli podjąć szereg trudnych decyzji, które wpłyną na życie wielu osób.

Występują

Zobacz także

Ładuję...