Złoty interes: Hodowla ślimaków (6)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa i Dariusz prowadzą skup mięczaków i organizują szkolenia dla nowych hodowców. Na specjalne zamówienie produkują wykwintny kawior ze ślimaka, a także zaopatrują producentów kosmetyków w śluz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnicy programu opowiadają historie o swoich pomysłach na interes, które przyniosły im ogromne pieniądze. Musieli jednak zaryzykować, inwestując w wymarzony biznes wszystkie swoje oszczędności. Większość z nich musiała odejść z pracy na etat, a nawet zmienić miejsce zamieszkania, by zrealizować swoje wizje.

Ewa i Dariusz prowadzą skup mięczaków i organizują szkolenia dla nowych hodowców. Na specjalne zamówienie produkują wykwintny kawior ze ślimaka, a także zaopatrują producentów kosmetyków w śluz. Dzięki takiej wszechstronności biznesu parze udało się spłacić kredyty, wybudować rezydencję i podróżować po świecie razem z trójką swoich synów. W programie widzowie mają okazję zobaczyć, jak wygląda największa w Polsce hodowla ślimaków. Pod okiem właścicieli poznają przepis na to, jak krok po kroku rozpocząć własną produkcję tych mięczaków. Twórcy udają się także do restauracji, w której ślimaki z hodowli Państwa Sulejów zostają przyrządzone w niebanalny sposób.

Zobacz także

Ładuję...