Złoty interes: Hodowla alpak (3)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mariusz Wierzbicki jest właścicielem jednej z największych w Polsce hodowli alpak. W 2004 r. porzucił z rodziną Warszawę i przeniósł się na Podlasie. Każdy z członków familii ma w biznesie swoją rolę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnicy programu opowiadają historie o swoich pomysłach na interes, które przyniosły im ogromne pieniądze. Musieli jednak zaryzykować, inwestując w wymarzony biznes wszystkie swoje oszczędności. Większość z nich musiała odejść z pracy na etat, a nawet zmienić miejsce zamieszkania, by zrealizować swoje wizje.

Mariusz Wierzbicki jest właścicielem jednej z największych w Polsce hodowli alpak, który w 2004 roku porzucił wraz z rodziną Warszawę i przeniósł się na Podlasie. Prowadzi tam prężnie rozwijające się gospodarstwo. Każdy z członków rodziny ma w biznesie swoją rolę. Mariusz jest właścicielem hodowli, żona Kasia prowadzi sklepik z wyrobami ze szlachetnej wełny alpak, starsza córka Magda jest odpowiedzialna za pensjonat, a młodsza - Weronika pomaga ojcu przy pracy nad zwierzętami. Wyjątkowe ranczo odwiedzają liczni turyści. Z cennej wełny produkowane są m.in. pamiątki. W programie widzowie mają okazję zobaczyć, jak wygląda strzyżenie alpak i trening wielbłądów.

Zobacz także

Ładuję...