Złoty interes: Nieruchomości (4)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba Midel jest właścicielem kilkudziesięciu nieruchomości, założycielem szkół językowych, gwiazdą YouTube'a i prowadzącym grupy szkoleniowe z zakresu wynajmowania. Posiada również markę odzieżową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnicy programu opowiadają historie o swoich pomysłach na interes, które przyniosły im ogromne pieniądze. Musieli jednak zaryzykować, inwestując w wymarzony biznes wszystkie swoje oszczędności. Większość z nich musiała odejść z pracy na etat, a nawet zmienić miejsce zamieszkania, by zrealizować swoje wizje.

Bohaterem tego odcinka jest Kuba Midel - łódzki przedsiębiorca, inwestor i rentier. Jest właścicielem kilkudziesięciu nieruchomości, założycielem ogólnopolskiej sieci szkół językowych, gwiazdą YouTube'a, a także prowadzącym grupy szkoleniowe z zakresu wynajmowania. Posiada również własną markę odzieżową. Widzowie mają okazję zobaczyć, jak wygląda codzienna praca Kuby. Twórcy odwiedzają jego inwestycje i dowiadują się, jak lokować kapitał, by zyskać na tym miliony. W programie występuje także przyjaciel bohatera odcinka, słynny sportowiec Robert Korzeniowski, który opowiada, co sądzi o przedsiębiorcy.

Zobacz także

Ładuję...