Świat według Kiepskich | sezon 26 odc. 11: Wróżba

serial komediowy Polska 2021
zdjęcie

W skrócie

Halina ogląda program, w którym występują wróżbici. Pragnie się dowiedzieć, czy czeka ją coś dobrego w życiu. Nie może się jednak dodzwonić. Tymczasem wróżka obiecuje Paździochowej wygraną na loterii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bijący rekordy oglądalności serial zyskał w naszym kraju status kultowego. Oprócz ulubieńców publiczności, Andrzeja Grabowskiego czy Bartka Żukowskiego, na planie gościła plejada znanych polskich aktorów oraz muzyków: Artur Barciś, Zbigniew Buczkowski, Adam Ferency, Katarzyna Figura, Robert Gonera, Wojciech Jagielski, Krzysztof Krawczyk, Joanna Kurowska czy Witold Pyrkosz. Serial zdobył też prestiżowe wyróżnienia: Telekamerę w 2001 i 2002 roku, Nagrodę Publiczności na II Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz Świry - nagrodę na najlepszą produkcję telewizyjną 2002 roku.

W tym odcinku

Halina ogląda program, w którym występują wróżbici. Pragnie się dowiedzieć, czy czeka ją jeszcze coś dobrego w życiu. Kobieta nie może się jednak dodzwonić do telewizji, co doprowadza ją do szału. Okazuje się, że wszystkie mieszkanki kamienicy są zainteresowane przepowiedniami. Szczególnie Paździochowa, której wróżka przepowiada wygraną na loterii. Żona Mariana poleca wszystkim usługi swojego medium.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...